top of page

     Zarząd Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” w Bielsku-Białej gorąco prosi Wszystkich Ludzi Dobrej Woli o przekazanie1% należnego podatku na rzecz niewidomych i słabowidzących sportowców w naszym Klubie.                                                                                                                            

Aby przekazać 1% podatku na rzecz niepełnosprawnych sportowców Klubu „PIONEK” należy:

  •    Podczas wypełniania formularza PIT wpisać KRS: 0000270261

  • Oraz wpisać cel szczegółowy: KSiRNiS PIONEK Bielsko-Biała 3947

Nadmieniamy, że od wielu lat nasi niepełnosprawni zawodnicy osiągają wspaniałe sukcesy sportowe i co roku rośnie liczba zdobywanych medali. W 2014 roku nasi niewidomi

i słabowidzący sportowcy zdobyli aż 3 medale na Mistrzostwach Europy i 10 medali na Mistrzostwach Polski oraz 4 razy zajmowali pierwsze miejsca na Pucharach Polski.

        Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną z głębi Serca Darczyńców.

Przekazane pieniądze przyczynią się do rehabilitacji poprzez sport naszych niewidomych i słabowidzących sportowców oraz pomogą im w uzyskiwaniu jeszcze większych sukcesów sportowych.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie

                                                           DZIĘKUJEMY

 

Zajęcia sekcji sportowych w Klubach zrzeszonych w Związku Kultury Fizycznej OLIMP


Informujemy, iż zajęcia sekcji sportowych osób niewidomych i słabowidzących oraz sprzęt sportowy wykorzystywany podczas tychże zajęć w KSiRNiS "PIONEK" zrzeszonym w Związku Kultury Fizycznej “Olimp”, dofinansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

bottom of page